Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
1
  Force Bilgi Teknolojileri Hizmetleri
Turkey, Computer Software
6.331 view
 
Service : IT Sistem ve Altyapı Hizmetleri
    
 
    Published
    I provide this service
    I offer this service
    I am exporting this service
  Service Name : IT Sistem ve Altyapı Hizmetleri
     
  Category : Computer & Software - Network & Server Systems
     
  Explanation : İşletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlayan, tasarlayan ve yöneten ForceBT, ERP projelerinden beklediğiniz yüksek performans ve güçlü altyapı ihtiyacını yönetir. İşletmenize değer katar, kurumsal hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.

FİZİKSEL SUNUCU HİZMETLERİ
ForceBT, işletmenin fiziksel sunucu ihtiyacı kapsamında mevcut altyapıyı analiz eder, sektördeki tüm marka ve ürün gruplarını inceleyerek kuruma en uygun konfigürasyonu tasarlar. Marka odaklı yaklaşımdan ziyade müşteri odaklı yaklaşımıyla en uygun sisteme en uygun maliyetle sahip olmanızı sağlar.

NETWORK VE GÜVENLİĞİ
Kurumsal BT varlıklarınızı koruyan, bilgi bütünlüğü, güvenliği ve gizliliğini sağlayan genişletilebilir ve yüksek güvenlikli ağ ve güvenlik çözümleri ile iç ve dış tehditlere karşı sisteminizi uçtan uca korur, yüksek güvenlik sağlar.

VERİ DEPOLAMA VE YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ
Güvenli ve doğru kurgulanan veri yönetimi, işletmenizin veri yaşam döngüsünden maksimum fayda üretmenizi sağlar. Veri depolama, arşivleme ve yedekleme çalışmalarında edindiği deneyimlerle işletmenizin elektronik ortamda sahip olduğu tüm verileri analiz eder, mühendislik standartlarına uygun ve kurumun iş süreçlerine paralel bir yedekleme politikası belirler.

FELAKET SENARYOSU ÇÖZÜMLERİ
Sel, yangın, enerji kesintisi ve çoğu zaman da kullanıcı hatasından kaynaklanan durumlarda iş sürekliliğinin sağlanması için ihtiyaç duyulan kurumsal felaket senaryoları geliştirerek, veri kayıplarını önler ve işlerin kesintisiz yürümesinde etkin çözümler sunar.

BULUT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ
İşletmelere küçük yatırımlarla bulut üzerinde iş yapabilme imkanı da sunan Workcube, ihtiyacınız olan tüm donanım ve yazılımlara, yönetim ve bakım giderleri olmadan sahip olmanızı sağlar. Her büyüklükte işletmeye optimize edilebilen, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen servis sağlayıcılarıyla geliştirdiği iş birlikleriyle yurt içi ve yurt dışı sanal sunuculara uygun maliyetlerle ulaşmanız için ihtiyaç duyulan danışmanlık, kurulum ve yönetimi hizmetleriyle ofisinizi buluta taşır.

IT ve Sistem Alt Yapı İhtiyaçlarınız İçin Hemen İletişime Geçin, Yardımcı Olalım.

w3c-maintenance-forcebt
     
  URL : http://www.forcebilisim.com/hizmetler/it-sistem-ve-altyapi/
     
  Unit : Adam/Gün
     
  Price : 0.00 TRY
     
  : Total 674 view
     
 
 Photos  

 
 Videos
 
 Prices
 
 Service Representatives
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish