E-Posta Şifre    
  Giriş Yapın  
Ana Sayfaya Geri Dön  Şifremi Unuttum?    
  Avkom Teknoloji
Türkiye
31.030 görüntüleme
 
Ürün : Sony HXR-NX100
    
 
    Yayında
    Bu ürünü tedarik ediyorum
    Bu ürünü satıyorum (Toptan)
    Bu ürünü satıyorum (Perakende)
    Bu ürünü üretiyorum
    Bu ürünü ihraç ediyorum
  Ürün Adı : Sony HXR-NX100
     
  Kategori : Elektronik - Radyo ve TV Aksesuar
     
  Açıklama : Maksimum 48x yakınlaştırma lensi ve 3 bağımsız manuel lens halkasına sahip; XAVC S, AVCHD ve DV kayıt yapan; 1,0 tipi Exmor R® CMOS sensörlü NXCAM video kamera

Sony'nin benzersiz 20 megapiksel 1,0 tipi Exmor R® arka aydınlatmalı CMOS sensörüne sahip HXR-NX100 NXCAM video kamera, yüksek çözünürlük ve düşük ışıkta harika performansın yanı sıra, günümüzün farklı çekim şartlarının gerektirdiği daha derin alan kontrolünü sunar.
Üç bağımsız manuel lens halkası mükemmel yaratıcı kontrol sağlar. Sabit Sony G serisi lens 12x optik yakınlaştırma sunar. Bu oran, 1,0 tipi sensörü kullanan Clear Image Zoom özelliğiyle iki kat artırılarak 1920x1080 doğal görüntü çözünürlüğünde 24x'e çıkarılabilir. Ayrıca gelişmiş Dijital Genişletici seçeneğiyle yakınlaştırma oranını iki kat daha artırarak maksimum 48x yakınlaştırmaya çıkarabilirsiniz.
Bunun dışında ND Filtresi işlevi, her çekim senaryosunda daha rahat çalışmanızı sağlayacak dört geleneksel mekanik ND filtresi konumu arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Diğer gelişmiş özellikler arasında çift ortam yuvası, "SIMUL" veya "RELAY" kayıt ve bağımsız kayıt kontrolü bulunur. HXR-NX100 ayrıca farklı seçenekler ve yüksek kaliteli görüntüler için AVCHD, DV ve XAVC S 50 Mb/sn kayıt yapabilir.
Standart olan XLR konnektörleri ve Sony'nin UWP-D serisi gibi tam entegre kablosuz ses çözümlerini destekleyen Çoklu Arabirim (MI) Yuvası, profesyonel ses kalitesi elde etmeyi kolaylaştırır.
     
  URL : http://www.avkom.com/hxr-nx100
     
  Birim : Adet
     
  Marka Adı : Sony
     
  Model : HXR-NX100
     
  Minimum Sipariş : 1
     
  : Toplam 1.536 görüntüleme
     
 
 Fotoğraflar

 
 Videolar
 
 Fiyatlar
 
 Ürün Satış Ekibi
Ürün Özellikleri
 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe