Email Password    
  Log in  
Go back to Main Page  Forget my password?    
  IBS Solutions
Turkey, Information Services
17.251 view
 
Product : Workcube ERP Plus Edition
    
 
    Published
    I supply this product
    I sell this product (Wholesale)
    I sell this product (Retail)
    I manufacture this product
    I am exporting this product
  Product name : Workcube ERP Plus Edition
     
  Category : Computer Hardware & Software - Business Software
     
  Explanation : Workcube Enterprise Business Portal bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir. ERP+CRM+SCM+ HR+Project Management+CMS+ LMS+BPM+Performans Management+ B2B+B2C

İşletmenizde A\\\'dan Z\\\'ye Tüm Süreçlerinizi Yönetmeniz İçin Workcube


Workcube Enterprise Business Portal çözümü, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar.


Workcube Enterprise Business Portal\\\'ı tüm fonksiyonları ile kullanan kurum ve kuruluşlar e-Business dönüşümünü tamamen gerçekleştirmiş ve dünya ile iş yapmaya hazır hale gelmiş kurumlardır.


Workcube EBP finanstan, üretime, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center\\\'dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, emailingden SMS\\\'e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.


Workcube Enterprise Business Portal geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Workcube Enterprise Business Portal ERP, MRP, CRM, SCM, CMS, LMS v.b. çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır.


Workcube Enterprise Business Portal Workcube\\\'un tam kendisidir. Diğer Workcube çözüm ve ürünleri Workcube EBP\\\'nin alt kümeleridir. Workcube Enterprise Business Portal, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır.


Workcube Enterprise Business Portal Çözümü işletmelerin büyüklüklerine ve iş potansiyellerine uygun olarak 4 farklı paket ile satışa sunulmaktadır. Çözüm içerisindeki 3.500\\\'den fazla iş fonksiyonu ve iş nesnesi alt alta, yan yana üst üste kurumların gereksinimlerine uygun şekilde bir araya getirilerek bu paketler oluşturulmuştur. Gelecekte ihtiyaçlarınızın ve işlerinizin gelişmesi ile orantılı olarak bugün aldığınız paketi diğer paketlerde yer alan ek fonksiyonları ekleyerek genişletmeniz mümkündür.


Workcube e-Business Portal Enterprise Edition Paketi Workcube içerisinde yer alan tüm iş objelerini ve iş fonksiyonlarını %100 kapsayan en kapsamlı paket olarak işletmelere sunulmaktadır.
     
  URL : http://www.ibserp.com/workcube-enterprise-business-portal.php
     
  Unit : Adet
     
  Price : 39,900.00 USD
     
  Brand Name : Workcube
     
  Model : V14
     
  : Total 1.381 view
     
 
 Photos

 
 Videos
 
 Prices
 
 Product Representative
Product Properties
 
  ©2014 Cobunet   Terms of Use    Privacy Policy    Contact    Cobunet Team    Search Company    Search in Product and Services              English     Turkish