E-Posta Şifre    
  Giriş Yapın  
Ana Sayfaya Geri Dön  Şifremi Unuttum?    
  IDisplay Görüntüleme Sistemleri A.Ş.
Türkiye, Tüketici Elektroniği
23.868 görüntüleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Şirket Profili   Endüstriyel Bilgiler    Ürünler 11    Hizmetler 6    Network 1    Çalışanlar 2    Fotoğraflar     Videolar     Son Haberler 19    Lokasyonlar    
 
  Şirket Profili
  Kuruluş Tarihi : 2013  
  Email : info@idisplay.com.tr  
  Website : http://www.idisplay.com.tr
  Telefon : 212 356 04 20
  Fax : 212 356 04 25
  Çalışan Sayısı :
  Total Yıllık Gelir :
  Adres : Kuştepe Mh Leylak Sokak Nursanlar İş Merkezi Kat.6 Marmara C.P.34387 Türkiye

 Şubeler

 Şirket Özeti
 
 
iDisplay, her türlü kurum ve organizasyonun iletişim çalışmalarının daha verimli yürümesini sağlayacak dijital çözümleri, en son teknolojiyi kullanarak üreten bir yapıdır. Her türlü ihtiyaca göre farklı çözümler yaratan, ayrıca bu çözümleri tedarik edip projelendirerek kurulumunu da yapan bir şirkettir.

iDisplay, 2012 yılında bir Cavme Group iştiraki olan Avkom’dan ayrılarak, yine Cavme Group bünyesinde bağımsız bir anonim şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kendi yarattığı markası iSpot ile özel tasarımlı bilgilendirme, yönlendirme ve sunum çözümleriyle, uzmanlık gerektiren görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel çözümler sunmaktadır.

iDisplay, sahada aktif olarak yer alan 10.000 adedin üzerinde ekranıyla, yalnızca Türkiye’de değil, başta K.K.T.C., Türkmenistan, Irak, Azerbaycan olmak üzere, komşu ülkelerde ve Almanya, İspanya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinde de hizmet vermektedir.

Tek
...daha fazlası
   
 
 

 Etiketler
Görüntüleme Sistemleri

     
 Faaliyet Gösterdiği Sektörler

 Referans Projeler

 Ödüller

 Patentler

 Markalar

 Fuarlar

 
  ©2014 Cobunet   Kullanım Şartları    Gizlilik Politikası    İletişim    Cobunet Ekibi    Şirket Ara    Ürün ve Hizmetlerde Ara              İngilizce     Türkçe